EN RU LT

Pasirinkite:

Apie mus

Phalene/ Falenas tai Europos spanieliniai nykštukai ,viena seniausių nykštukinių šunų veislių, kilusi iš Belgijos/Prancūzijos. Tai nuostabus šuniukas, kompanjonas, žinomas ne tik dėl savo aristokratiškos išvaizdos, tačiau ir puikaus charakterio, imlumo komandoms, puikiai tinkami ir naudojami šunų sporto varžybose, bei kaniterapijoje.

Šie šuniukai yra labia reti ,beiveik išnykę ,tačiau juos iškart atpažinsite žinomuose paveiksluose su karaliais, bei rūmų damomis . Tai nuostabus ,gražus ,protingas, bei kompaktiškas draugas, vertinantiems išskirtinumą, klasiką, mėgstantiems prabangą, bei dėmesį.Šuniukai atiduodami į naujus namus su visais reikiamais skiepukais , dokumentais( pedigree, eu pasiukas) + 2mėnesių gyvybės draudimu.

Kaina namams 1700eu
Kaina veisimui* (veisimui parduodami šuniukai tik su veislyno ir veisėjo pažymėjimu ir tik etiškiems, mažo profilio veislynams) :
kalytė 2300eu
patinėlis 2000eu

******************************

''Royal Fuzzypants'' registruotas FCI,WCF,FIFE,TICA kinologijų/felinologijų organizacijose, įvariuose Lietuvos bei užsienio klubuose. Veislynas sekmingai gyvuojantis ir gerinantis veislės standartus nuo 2018 metų, dalyvaujame įvairuose seminaruose Lietuvoje, bei užsienyje.

 

Visi mūsų šuniukai dalyvauja parodose. Lanko dresūros treniruotes.

Mūsų šuniukai neturi jokių agresijos linijų , atitinkantys ne tik veislės standartą ,eksterjierą, bei yra stabilios psichikos.

Atsakysime tik rimtai nusprendusiems asmenims, kurie žino ,šuo- ne žaisliukas, tai gyvūnas reikalaujantis- meilės, dėmesio, bei dresūros! Šuo tai ne pliušinis žaislas , reikalauja priežiūros, bei investicijų!
Šuo tai gyvas organizmas, reikalaujantis, dėmesio, bendravimo, pasivaikščiojimų lauke ,kokybiško maisto bei vet.priežiūros!