EN RU LT

Pasirinkite:

Apie mus

 

ROYAL FUZZYPANTS Akita Inu šunų veislynas Lietuvoje

Mūsų moto - Aukštai keliamas veislės standartas ir veisimas atsižvelgiant į gyvūno gerbuvį .

Mūsų tikslas - Veisti tradicinius, aukšto lygio, pilnai atitinkančius eksterjierą  ir charakterį Akita Inu šunis, išvengiant netradicinių kraujo linijų ir kraujomaišos. 

Mūsų vizija- Būti pripažintam vienam geriausių Akita Inu veislynų pasauliniu mąstu.

Royal Fuzzypants veislynas buvo oficialiai pripažintas veislynu 2018m FCI federacijos ``Auksinis Fazanas`` klubo.

Mūsų veislynas yra įregistruotas Lietuvos Maisto ir Veterinarijos Tarnyboje. 

ROYAL FUZZYPANTS -Tai karališkas pūkiakelnis , būtent tokį įvaizdį pasirinkome savo veislynui ir šuniukams.

 Mes nesame verslas ir tai ne mūsų pragyvenimo šaltinis, mes tiesiog gyvūnėlių mylėtojos Mama Rasa ir Dukra Eva , kurios mėgsta būti apsuptoms gyvūnėlių, mėgsta jais domėtis, plėsti žinias įvairiose pasaulio šalyse, keliauti. Mes visada atsakysime į jums rūpimus klausimus, patarsime. Mes norime palaikyti šiltus ilgalaikius ryšius su mūsų išveistų šuniukų naujomis šeimomis ir šeimininkais ,kiekvienas mūsų išveistas šuniukas, tai ne tik gyvūnėlis, tai mūsų vaikas, kurį norime atiduoti į pačius geriausius namus, ten kur Meilė ,Pagarba ir Atsidavimu bus dalijimąsi vienodai.

Akita Inu mane sužavėjo nuo pirmos akimirkos ją išvydus. Tai nutiko vieną saulėtą, vasaros dieną, ramiai vaikštinėjau smėlėta Baltijos pakrante. Pastebėjau artėjantį žmogų su dviem užburiančiais šunimis. Aš negalėjau nuo jų atitraukti akių, jie pakerėjo mane savo aristokratiška išvaizda. Tai buvo Japonu Akitos veislės šunys. Tuomet ir pradėjau domėtis šia veisle rinkti informaciją, bendrauti su veislynais. Taip sužinojau, kad šios veislės šunys ne tik įspūdingos išvaizdos, temperamentingo charakterio, be galo prieraišūs, tačiau ir be galo atsidavę, ištikimi savo šeimai ir šeimininkui. Tuomet ir nusprendžiau - jok tai, tikrai mano šuo. Kadangi esu gyvūnų mylėtoja ir esu užauginusi ne vieną šuniuką ,skirtingų veislių ,supratau ,kad susidorosiu ir su šios veislės šuniukais, kuriems reikia stipraus,tvirto charakterio ir daug meilės. Taip 2015 metais aš įsigijau pirmąjį savo Akita Inu šuniuką, kalyte Hiromasa. Ji nuostabi draugė, kuri laukia manęs, žino, kada grįžtu namo , mato iš toli nenustygdama iš džiaugsmo, apsikabina ir bučiuoja mane, man sugrįžus, atrodo- mes buvom išsiskyrusios visą amžinybę. Tačiau aš vis negalėjau užmiršti tos akimirkos pajūrį, žmogaus su dviem šunimis. Tad šiandien mano ištikimoji draugė Hiromasa, turi savo partneri Ritsuhiko. Gero veislės atstovo ieškojau ilgai... norėjau patino, kuris būtų gerų kraujo ryšių, stiprus ir galingas, toks koks ir turi būti tikras Akita Inu patinas, ir galiausiai  2018 metais man pavyko rasti idealų šuniuką! Vykau jį parsivežti net 20valandų į Alpiu kalnus ir aš buvau pakerėta veisėja ir jos šuniukais. Kiek jų ten buvo, sunku pasakyti, bet jie visi bėgiojo palaidi, draugiškai sveikinosi ir laižė kiekvieną užsukusį į kiemą. Atrodė visa gauja nenustygstančių meškinų.

Kas gali būti gražiau, maloniau ir švelniau, kuomet mūsų namai pasipildo mažučiais akitukais, kurie taip pat , kažkieno svajonės išsipildymas, džiaugsmas ir besąlygiškai mylintis, ištikimas draugas.

Akita Inu šuo jus visada supras, visada mylės, nepyks, bet džiaugsis ir kaip ištikimiausias draugas jūsų lauks nesvarbu ar tai valanda ar dešimt minučių, šuniukui bus svarbiausia prisiglausti ir jus pabučiuoti.