EN RU LT

Pasirinkite:

Įsigijimo sąlygos

Rezervacija

Katinėlių rezervacija prasideda įpusėjus katės nėštumo periodui. Rezervacijos kaina prikauso nuo norimo kačiuko (t.y. lyties ,kačiukas bus veisiamas, dalyvaus parodose ir t.t.)

  • 500eu- namams skirto kačiuko rezervacija
  • 500eu- veisimui, parodoms skirto kačiuko rezervacija

 

Pervedant pinigus už kačiuko rezervaciją pasirašoma abipusė įpareigojanti sutartis. Atšaukus rezervaciją pinigai negrąžinami (išskyrus išskirtinius atvėjus) .Kačiuko perdavimo metu pasirašoma kačiuko ``perdavimo``sutartis, po kurios pasirašymo automatiškai ``rezervacijos`` sutartis tampa nebegaliojanti. Pasirašant perdavimo sutartį sumokama likusi suma už kačiuką ( t.y. iš kačiuko kainos minusuojama rezervacijos kaina).

Kačiukų kaina be rezervacijos:

Kačiukai atiduodami į namus tik vyresni nei 4 mėnesių amžiaus (paskiepyti, sučipuoti, su eu.pasu ir gimimo liudijimu praėję vet. kontrolę).Norint įsigyti kitoje šalyje kurjerio paslaugų kaina priklauso nuo šalies į kurią katinėlis bus gabenamas. Norint įsigyti kačiuką privaloma pasirašyti abipusę įpareigojančią sutartį- ši sutartis yra galiojanti iki įsigyto kačiuko mirties.

  • 1200eu - Kačiukas namams (nepriklausomai nuo lyties) virš 4 mėn. amžiaus
  • 2000eu - Katytė veisimui/parodoms (Dėl veisimo etiketo kačiukai Lietuvoje, ir kitose Pabaltijo šalyse veisimui neparduodami)
  • 3000eu - Katinas veisimui/parodoms (Dėl veisimo etiketo kačiukai Lietuvoje, ir kitose Pabaltijo šalyse veisimui neparduodami)

 

Atvykus pasiimti kačiuką būtina su savimi turėti savo asmens dokumentą, ``boksą`` ar kitokį narvą kačiukui pervežti. Kačiuką atiduosime su instrukcija ir ``lauknešėliu``(maistelį prie kurio kačiukas pratęs ,dekiuką, žaisliuką).Tolimesnes instrukcija, patarimus apie kačiuko auginimą, priežiūrą ir priemones, kurių gali prireikti galite paskaityti skiltyje Priežiūra arba tiesiogiai susisiekite su mumis.

                                                                    SVARBU ŽINOTI

***!!! Veisimui kačiukai Lietuvoje ir kitose Pabaltijo šalyse neparduodami .Veisimui kačiukai parduodami tik į mažus veislynus ,kurie yra registruoti , priklauso felinologijos organizacijoje ir atitinka visus tos šalies keliamus reikalvimus veislynams !!!!***

* Dėl kačiukų kainos nesiderame , įsigyjimo sąlygų nekeičiame ! 

* Rezervacijos mokestis ne grąžinamas !