EN RU LT

Pasirinkite:

Įsigijimo sąlygos

Rezervacija

Šuniukų rezervacija prasideda įpusėjus kalės nėštumo periodui.

  • 500eu

 Pervedant pinigus už šuniuko rezervaciją pasirašoma abipusė įpareigojanti sutartis. Atšaukus rezervaciją pinigai negrąžinami (išskyrus išskirtinius atvėjus) .Šuniuko perdavimo metu pasirašoma šuniuko ''perdavimo'' sutartis, po kurios pasirašymo automatiškai ``rezervacijos`` sutartis tampa nebegaliojanti. Pasirašant perdavimo sutartį sumokama likusi suma už šuniuką ( rezervacijos suma minusuojama iš pilnos kainos už šuniuką).

 

Kaina be rezervacijos: 

  • 1200eu

Šuniukai atiduodami į namus tik vyresni nei 2,5 mėnesių amžiaus (paskiepyti, sučipuoti, su eu.pasu ir gimimo liudyjimu praėję vet. kontrolę).Norint įsigyti kitoje šalyje kurjėrio paslaugų kaina priklauso nuo šalies į kurią šuniukas bus gabenamas. Norint įsigyti šuniuką privaloma pasirašyti abipusę įpareigojančią sutartį- ši sutartis yra galiojanti iki įsigyto šuniuko mirties.

Atvykus pasiimti šuniuką būtina su savimi turėti savo asmens dokumentą, ``boksą`` ar kitokį narvą, pavadėlį šuniukui pervežti. Šuniuką atiduosime su instrukcija ir ``lauknešėliu``(maistelį prie kurio šuniukas pratęs ,dekiuką, žaisliuką).Tolimesnes instrukcija, patarimus apie šuniuko auginimą, priežiūrą ir priemones, kurių gali prireikti galite paskaityti skiltyje Priežiūra arba tiesiogiai susisiekite su mumis.